Будуємо здорові стосунки з роботою

Робота виматує? Ви відчуваєте вигорання та сумніваєтеся в собі? Тоді ця лекція для Вас

"Дякую за лекцію !

Я запамʼятала, що треба обирати реальні цілі, що потрібно знизити планку - проте, щоб усвідомити це і зрозуміти в повній мірі, мені ще потрібно буде деякий час походити з цією інформацією у голові.

Майже все сказане було про мене. Ви порушили надзвичайно важливі і актуальні проблеми, повʼязані з роботою. Дякую Вам, пані Юлія!"

Психологія, травмо-терапія, саморозвиток

Здорові стосунки з роботою

Лекція допоможе зрозуміти:

  • Як зрозуміти, де мої кордони?

  • Розбираємося, як має виглядати робота, де ми плутаємо дружнє і робоче середовище,

  • Сором в фінансових питання.

  • Зламане нарцисичне я: нереалістичні стандарти, самопокарання.

От що говорять про лекцію

Дякую за лекцію !

Я запамʼятала, що треба обирати реальні цілі, що потрібно знизити планку - проте, щоб усвідомити це і зрозуміти в повній мірі, мені ще потрібно буде деякий час походити з цією інформацією у голові.

Майже все сказане було про мене. Ви порушили надзвичайно важливі і актуальні проблеми, повʼязані з роботою. Дякую Вам, пані Юлія!

- Тетяна

Після лекції залишилося відчуття знайденої проблеми, яка давно відчувалася, але тільки зараз усвідомилася, а головне - чітко склалися причини. Мені дуже допомагає розуміння зв'язку причин і наслідків - наприклад, що робота займає стільки сил і часу в житті як наслідок намагання задовольнити нею потреби в людських теплих стосунках. Дуже про мене. Дякую, що так зрозуміло і тепло розкладаєте по поличках такі здавалося б прості речі, які без підказок сплутуються в голові. А ще сподобалася вправа, спробую застосовувати. Зараз вона принесла мені несподіване усвідомлення наскільки боляче насправді дається відсутність опори і "безпечного місця" в житті

- Наталія

Питання-відповіді

- 4 місяці

Коли вийде лекція?

Лекція зʼявиться у Вас в особистому кабінеті. Після оплати Ви отримаєте імейл з посиланням на нього. Виняток лекції по передреєстрації, якщо Ви купуєте лекцію за зниженою ціною по перед запису, то лекція зʼявиться оголошену дату в описі.

Тривалість кожної лекції - година

У мене є більше питань

- Напишіть мені в інстаграм або на імейл info@dopomogasobi.com

Скільки часу у мене буде доступ до лекції?